- 6876 odsłon
Nowy rok szkolny, nowi członkowie drużyny wędrowniczej i kolejny biwak nocny. Nie ma lepszego sposobu na zapoznanie i integrację drużyny niż wspólne zabawy !!!
W nocy z 18 na 19 października odbył się biwak nocny - tym razem na świetlicy w Piasku Małym. Z tego miejsca dziękujemy Izabeli Prokop oraz Magdalenie Bławat za zorganizowanie miejsca biwaku.
Na początku wspólnie ustaliliśmy regulamin biwaku.



Następnie zabawy z chustą animacyjną.

Nie mogło zabraknąć ogniska, gitary i śpiewów...

Pojawiły się oczywiście warsztaty: Izabela Prokop i Klaudia Osak pokazały jak z wacików kosmetycznych, wosku i taśmy klejącej można zrobić pierożki służące do rozpalania ogniska.


Następnie dh Iwona Kąkol pokazała jak można robić sztuczne rany - idealne na Halloween :)




Po bardzo późnej kolacji z pizzą w roli głównej zagraliśmy w twistera.

Gry i zabawy trwały do późnych godzin nocnych. Rankiem pozostało wspólne śniadanie i sprzątanie.



















